Ideál
recept na všechno


Dubrava Česká je produktem vaření vařeného tungového oleje a karnaubského vosku. Ideální pro parní lázeň v sauně. Používá se také jako univerzální produkt do interiéru. Je zbarvena univerzálními pigmentovými pastami. Ideální pro dekorativní povrchovou úpravu nebo tónování dřeva, stejně jako ochranu proti vodě a opotřebení ve vlhkých a suchých místnostech.

SAUNA PARNÍ MÍSTNOST

Stěny, podlahy, police,
nábytek a doplňky


Pro nejlepší výsledek použijte Dubrava Česká na všechny dřevěné povrchy ve vaší sauně. I při občasné péči bude vaše parní lázeň vždy jako nová.

Povlak má všechny vlastnosti požadované pro parní saunu - zaručená bezpečnost komponent, včetně zahřívání, odolnost vůči velkým výkyvům teploty v kombinaci s vysokou vlhkostí, vysokou vodoodpudivostí, hlubokým pronikáním do dřevěných buněk a dlouhou životností bez opotřebení. Na rozdíl od levných olejů (lněné a jiné) je při sušení a používání prakticky bez zápachu.


Instrukce
POKOJOVÉ POKOJE

Jakékoli dřevěné povrchy
v interiéru


Dubrava Česká je univerzální produkt na jakékoli dřevo v interiéru. V relaxačních místnostech vaší sauny ošetřete stěny, podlahy, dveře nebo nábytek.

Dřevo má ušlechtilý vzhled. Stěny jsou tónované v jakémkoli odstínu, podlahy a nábytek jsou chráněny před opotřebením. Prémiové složení eliminuje zežloutnutí nebo odlupování povlaku, takže vnitřní povlak nevyžaduje prakticky žádnou údržbu.

Povlak nevydává žádné umělé látky a přispívá k přirozené atmosféře interiéru s dřevěným povrchem.


Instrukce
DŘEVO CINOVÁNÍ

Jednoduché tónování
s konvenčními
pigmentovými pastami

S Dubrava Česká je tónování dřeva snazší a rychlejší. Dubrava Ceska je kompatibilní s téměř všemi univerzálními tónovacími systémy. Můžete také použít hotové univerzální pigmentové pasty.

Díky tomu získáte příležitost použít jakýkoli odstín, který se vám líbí, a jakýkoli tónovací systém, bez ohledu na výrobce pigmentových past. Proto určitě najdete ten správný tón.


Instrukce
 

Hlavní charakteristiky

SPOTŘEBA
10-25 m2/L
DOBA SUŠENÍ
2-3 h
OCHRANA
>25 let*
LESK
Hedvábný

 

*Podle potřeby by měl být povlak podle potřeby osvěžen hadříkem se složením, aniž by byly odstraněny staré vrstvy. Při pravidelném osvěžení není životnost omezena.Parní a mycí
místnosti

Odpočívárny


Stěny, police a podlahy

Nábytek
a doplňky